Menu
Baltic WAVEholics | Usługi fotograficzne
Baltic WAVEholics naturalnie narodziło się nad morzem. Skłonności sportowe w relacjach z pięknem Bałtyku zaprocentowały uzależnieniem od wiatru, piasku i fali.
surf, kite, windsurfing, bwh, baltic wave hollics,
2794
page-template-default,page,page-id-2794,page-child,parent-pageid-1782,eltd-core-1.0.3,woocommerce-no-js,woo-variation-swatches,woo-variation-swatches-theme-borderland,woo-variation-swatches-theme-child-borderland,woo-variation-swatches-style-rounded,woo-variation-swatches-attribute-behavior-blur,woo-variation-swatches-tooltip-enabled,woo-variation-swatches-stylesheet-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.15, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Usługi fotograficzne

Baltic Surf Scapes

Baltic Surf Scapes Krzysztof Jędrzejak oferuje możliwość umówienia się na sesję, podczas której zrobi zdjęcia twoich aktywności podczas uprawiania sportów wodnych. Zdjęcia mogą zostać wykonane zarówno z lądu jak i z wody. Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od czasu trwania sesji, miejsca oraz sposobu realizacji.

 

Krzysztof Jędrzejak – bałtycki surfer i fotograf urodzony w maju 1984 roku. Miłośnik wschodów słońca na Bałtyku, aktywny promotor polskiego surfingu. Laureat wielu konkursów fotograficznych. Jego zdjęcia publikowane były w europejskich magazynach surfingowych, a także wystawiane w kraju i za granicą. Poza Bałtykiem swoje doświadczenie fotograficzno – surfingowe zbierał na wodach niemal wszystkich oceanów. Robił zdjęcia w takich krajach jak: Indonezja, Meksyk, Maroko, Islandia, Portugalia, Francja, Norwegia, Wyspy Kanaryjskie, Anglia, Szkocja, Holandia czy Dania. Fotografował zawody pucharu świata World Surf League we Francji i Portugalii. W swojej kolekcji ma również zdjęcia surfingu na jednej z największych fal na świecie w portugalskim miasteczku Nazaré.