Menu
Baltic WAVEholics | Serwis latawców i sprzętu kitesurf
Baltic WAVEholics naturalnie narodziło się nad morzem. Skłonności sportowe w relacjach z pięknem Bałtyku zaprocentowały uzależnieniem od wiatru, piasku i fali.
surf, kite, windsurfing, bwh, baltic wave hollics,
2754
page-template-default,page,page-id-2754,page-child,parent-pageid-1782,eltd-core-1.0.3,woocommerce-no-js,woo-variation-swatches,woo-variation-swatches-theme-borderland,woo-variation-swatches-theme-child-borderland,woo-variation-swatches-style-rounded,woo-variation-swatches-attribute-behavior-blur,woo-variation-swatches-tooltip-enabled,woo-variation-swatches-stylesheet-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.15, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Serwis latawców i sprzętu kitesurf

Kite Doktor

ul. Chylońska 257,
81-016 Gdynia

Kite Doktor to wieloletnia praktyka i doświadczenie w szyciu, materiałach tekstylnych oraz kitesurfingu. Serwis używa profesjonalnych maszyn i nici szwalniczych oraz najwyższej klasy materiałów stosowanych zarówno w kitesurfingu jak i żeglarstwie. Zakład oferuje kompleksowe usługi naprawy latawców kitesurfingowych, latawców do innego zastosowania oraz desek kitewave.

 

Do podstawowych zabiegów wykonywanych przez serwis należą m.in: naprawa poszycia latawców, klejenie balonów, wymiana zaworów, naprawa/wymiana linek, trymowanie barów i wiele innych.

 

Kite Doktor dokłada wszelkich starań, aby sprzęt naprawiony w serwisie był w 100% sprawny, bezpieczny i przygotowany na wymagające warunki wiatrowe.

 

Wstępnej wyceny dokonuje się na podstawie przesłanych zdjęć lub na miejscu.