Menu
Baltic WAVEholics | Testy Jay Kiteboarding
Baltic WAVEholics naturalnie narodziło się nad morzem. Skłonności sportowe w relacjach z pięknem Bałtyku zaprocentowały uzależnieniem od wiatru, piasku i fali.
surf, kite, windsurfing, bwh, baltic wave hollics,
3193
page-template-default,page,page-id-3193,page-child,parent-pageid-1835,eltd-core-1.0.3,woocommerce-no-js,woo-variation-swatches,woo-variation-swatches-theme-borderland,woo-variation-swatches-theme-child-borderland,woo-variation-swatches-style-rounded,woo-variation-swatches-attribute-behavior-blur,woo-variation-swatches-tooltip-enabled,woo-variation-swatches-stylesheet-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.15, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Testy Jay Kiteboarding

Kontakt w sprawie testów trapezu i podkładek: 500 179 942

Jay Kiteboarding to włoska marka stworzona przez Mario Servinio. Firma specjalizuje się w produkcji trapezów oraz podkładek do trapezów z ruchomym hakiem. W roku Mario 2000 zaczął uprawiać snowkiting i zauważył, że ma ograniczoną swobodę ruchów w porównaniu z tradycyjnym snowboardem. Potrzeba matką wynalazku w związku z czym przerobił swój trapez montując ruchomy pierścień co zwiększyło zakres jego ruchów. W 2005 roku postanowił podzielić się swoim wynalazkiem z innymi kitesurferami i zaczął tworzyć prototypy nowych podkładek do trapezu. Kosztowało Servinio to wiele połamanych elementów, haków, ale napędzało go zapotrzebowanie na taki produkt przejawiające się zainteresowaniem i entuzjastycznym przyjęciem jego wynalazku przez innych użytkowników. W roku 2008 zaczął sprzedawać pierwsze modele Jaybara w sieci. To właśnie zadowoleni klienci wymyślili slogan „If you try it you will never go back” co oznacza „Jak spróbujesz to już nie odejdziesz”, a który posłużył firmie Jaybar jako slogan reklamowy w kolejnych latach. Również w kolejnych latach produkt został doceniony przez inne firmy, które zaczęły stosować rozwiązania Jaybar/Dynabar w swoich produkcjach. Trapezy i podkładki Jaybar świetnie sprawdzają się we freeride, foil, pływaniu na fali oraz na snowkite (sprawdź produkty Jaybar w naszym sklepie).