Menu
Baltic WAVEholics | Testy HB-Surfkite
Baltic WAVEholics naturalnie narodziło się nad morzem. Skłonności sportowe w relacjach z pięknem Bałtyku zaprocentowały uzależnieniem od wiatru, piasku i fali.
surf, kite, windsurfing, bwh, baltic wave hollics,
3191
page-template-default,page,page-id-3191,page-child,parent-pageid-1835,eltd-core-1.0.3,woocommerce-no-js,woo-variation-swatches,woo-variation-swatches-theme-borderland,woo-variation-swatches-theme-child-borderland,woo-variation-swatches-style-rounded,woo-variation-swatches-attribute-behavior-blur,woo-variation-swatches-tooltip-enabled,woo-variation-swatches-stylesheet-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.15, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Testy HB-Surfkite

Kontakt w sprawie testów desek i trapezu: 500 179 942

HB-Surfkite to francuska marka stworzona przez Herve Boure dwukrotnego mistrza świata na fali. Marka ukierunkowana na pływanie bez strapów na deskach kierunkowych. Głównym jej celem jest wykorzystanie doświadczenia i wiedzy w pływaniu strapless na fali. Można by rzec, że to obsesja szefa HB-Surfkite. Firma specjalizuje się w deskach kierunkowych, zarówno tych stricte do pływania na fali jak i tych do freestyle strapless. W ofercie posiada również model deski surf, trapez z rotacyjnym hakiem, pady przednie i tylne, finy oraz pozostałe akcesoria (wszystko dostępne w naszym sklepie). Deski HB-Surfkite są bardzo lekkie (waga poniżej 3kg), wytrzymałe (producent zaznacza, że są przeznaczone również do skoków) oraz posiadają elegancką szatę graficzną, która wyróżnia je spośród innych producentów.