Menu
Baltic WAVEholics | testy
Baltic WAVEholics naturalnie narodziło się nad morzem. Skłonności sportowe w relacjach z pięknem Bałtyku zaprocentowały uzależnieniem od wiatru, piasku i fali.
surf, kite, windsurfing, bwh, baltic wave hollics,
1835
page-template-default,page,page-id-1835,page-parent,eltd-core-1.0.3,woocommerce-no-js,woo-variation-swatches,woo-variation-swatches-theme-borderland,woo-variation-swatches-theme-child-borderland,woo-variation-swatches-style-rounded,woo-variation-swatches-attribute-behavior-blur,woo-variation-swatches-tooltip-enabled,woo-variation-swatches-stylesheet-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.15, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

testy

Odpowiedni dobór sprzętu do potrzeb użytkownika, jego gabarytów i środowiska w jakim z niego korzysta to bardzo istotne czynniki wpływające na zadowolenie klienta. Tak jak każdy z nas jest odrębną jednostką, tak samo każdy ma inne argumenty za i przeciw. Można oczywiście doradzać, pytać, czytać fachowe porady itp. itd., ale najkorzystniej, oczywiście o ile jest to możliwe, jest samemu sprawdzić dany sprzęt przed ostatecznym zakupem, Naprzeciw takim potrzebom wychodzimy organizując m.in. cykliczne testy sprzętu kitesurfingowego. Testy stwarzają możliwość oceny czy dany produkt spełnia oczekiwania użytkownika.

Z kolei dział TESTY powstał, aby sprawdzenie danego sprzętu zaoferować wam w każdej chwili, kiedy tylko będziecie dysponowali wolnym czasem. Prezentujemy w nim marki oraz ich produkty, które w większości przypadków sami mieliśmy okazje sprawdzić z pozytywnym skutkiem. Przy każdej marce został podany numer telefonu celem kontaktu w sprawie testów właśnie.