Menu
Baltic WAVEholics | Szkolenia surf
Baltic WAVEholics naturalnie narodziło się nad morzem. Skłonności sportowe w relacjach z pięknem Bałtyku zaprocentowały uzależnieniem od wiatru, piasku i fali.
surf, kite, windsurfing, bwh, baltic wave hollics,
1778
page-template-default,page,page-id-1778,page-child,parent-pageid-2259,eltd-core-1.0.3,woocommerce-no-js,woo-variation-swatches,woo-variation-swatches-theme-borderland,woo-variation-swatches-theme-child-borderland,woo-variation-swatches-style-rounded,woo-variation-swatches-attribute-behavior-blur,woo-variation-swatches-tooltip-enabled,woo-variation-swatches-stylesheet-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.15, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Szkolenia surf

Pomimo rosnącej popularności surfingu, nadal sporo osób w naszym kraju nie wie, że na morzu bałtyckim są fale, które nadają się do surfowania. Odpowiednio dobrane warunki na naszym morzu szczególnie sprzyjają stawianiu pierwszych kroków. Bałtyk nie pompuje fal jak ocean, ale właściwy dobór miejsca i czasu pozwala na zapoznanie się z tym pięknym sportem, co w większości przypadków prowadzi do pozytywnego uzależnienia od fal.

Już dziś zapisz się na szkolenia i przekonaj się, że na Bałtyku można rozpocząć swoją surfingową przygodę:

  • szkolenie trwa 1,5 h.
  • najpierw na plaży przekażemy Ci niezbędną wiedzę w zakresie powstawania fal,
  • omówimy sprzęt, z którego będziesz korzystać,
  • objaśnimy zasady bezpieczeństwa, a na koniec praktykujemy na wodzie.

Cena szkolenia – 130 pln. Grupy powyżej 8 osób – przewidujemy zniżki.

Learn2surf to pierwsze miejsce w Polsce, w którym szkolenia surfingowe prowadzone są wyłącznie przez certyfikowanych instruktorów międzynarodowej organizacji surfingowej ISA. Nasi trenerzy to osoby wysoce wykwalifikowane, posiadające ukończone kursy instruktora surfingu potwierdzone certyfikatami ISA Level 1 Surf Instructor, ratownika WOPR oraz pierwszej pomocy.

Z nami będziesz miał okazję poznać ten wspaniały sport w atmosferze doskonałej zabawy i pełnego bezpieczeństwa. Zapraszamy!

Kontakt 696 418 219