Menu
Baltic WAVEholics | Szkolenia Foil
Baltic WAVEholics naturalnie narodziło się nad morzem. Skłonności sportowe w relacjach z pięknem Bałtyku zaprocentowały uzależnieniem od wiatru, piasku i fali.
surf, kite, windsurfing, bwh, baltic wave hollics,
2276
page-template-default,page,page-id-2276,page-child,parent-pageid-2259,eltd-core-1.0.3,woocommerce-no-js,woo-variation-swatches,woo-variation-swatches-theme-borderland,woo-variation-swatches-theme-child-borderland,woo-variation-swatches-style-rounded,woo-variation-swatches-attribute-behavior-blur,woo-variation-swatches-tooltip-enabled,woo-variation-swatches-stylesheet-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.15, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Szkolenia Foil

Widok osobnika płynącego nad wodą na patyku w bezwietrzny dzień wciąż jeszcze przyciąga wzrok. Pozwól sobie na pływanie w dużo słabszych warunkach nie tracąc przy tym na wydajności.

W dni bez fal trenuj nabywając kolejną umiejętność z rodziny strapless.
Poczuj nowy wymiar pływania w lewitacji. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne jak Ci się może wydawać. Trzeba jednak pamiętać, że kluczowe jest bezpieczeństwo czyli odpowiednio dobrany sprzęt, miejsce i warunki.

Podczas szkolenia dowiesz się:

  • kiedy i gdzie najlepiej uczyć się pływać
  • jak bezpiecznie używać foila
  • jak dobrać sprzęt
  • jak pływać i robić zwroty
Podczas szkoleń używamy różnych długości masztów dzięki czemu szkolenie jest bezpieczne i daje szybki oczekiwany efekt.
Nauczanie z użyciem krótkofalówek – bezpośrednie korekty błędów, szybki progres

Zajęcia indywidualne w cenie 300zł/h

Kontakt 602217477