Menu
Baltic WAVEholics | Serwis odzieży żeglarskiej i surfingowej
Baltic WAVEholics naturalnie narodziło się nad morzem. Skłonności sportowe w relacjach z pięknem Bałtyku zaprocentowały uzależnieniem od wiatru, piasku i fali.
surf, kite, windsurfing, bwh, baltic wave hollics,
2788
page-template-default,page,page-id-2788,eltd-core-1.0.3,woocommerce-no-js,woo-variation-swatches,woo-variation-swatches-theme-borderland,woo-variation-swatches-theme-child-borderland,woo-variation-swatches-style-rounded,woo-variation-swatches-attribute-behavior-blur,woo-variation-swatches-tooltip-enabled,woo-variation-swatches-stylesheet-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.15, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Serwis odzieży żeglarskiej i surfingowej

UNDA Serwis

Kuba Szczęsny
e-mail: undakuba@gmail.com
tel: 735 202 162

ul. Tadeusza Wendy 7-9
(budynek SANTI – obok Jumpcity)
w godzinach 8-15

UNDA Serwis – wychowani w Gdyni, wychowani nad Bałtykiem.
Jesteśmy małą firmą, ale nasza rodzina powiększa się z każdym rokiem.

 

Idea serwisu pianek neoprenowych to wypadkowa ogromnej wiedzy na temat materiału, potrzeby naprawy tego typu odzieży oraz naszych możliwości. Posiadamy bardzo bogate zaplecze technologiczne i maszynowe. Sami pływamy na kitesurf, windsurf czy surf więc wszelkie materiały jak neopren i podobne nie są nam obce.

 

Oferujemy naprawy, przeróbki, wymiany materiałów, a także poszerzanie i zwężanie gotowych już produktów.

 

Mając dostęp do różnego rodzaju maszyn do szycia, nagrzewarek, pras, dziurkarek oraz posiadając niezbędną wiedzę w temacie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do naprawy. W następstwie serwisu neoprenu przyszła kolej na suche skafandry oraz kurtki membranowe.