Menu
Baltic WAVEholics | Prognoza
Baltic WAVEholics naturalnie narodziło się nad morzem. Skłonności sportowe w relacjach z pięknem Bałtyku zaprocentowały uzależnieniem od wiatru, piasku i fali.
surf, kite, windsurfing, bwh, baltic wave hollics,
1745
page-template-default,page,page-id-1745,eltd-core-1.0.3,woocommerce-no-js,woo-variation-swatches,woo-variation-swatches-theme-borderland,woo-variation-swatches-theme-child-borderland,woo-variation-swatches-style-rounded,woo-variation-swatches-attribute-behavior-blur,woo-variation-swatches-tooltip-enabled,woo-variation-swatches-stylesheet-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.15, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Prognoza

Komentarz do prognozy 26-28.07.2019 piątek-niedziela.

Od dziś czyli od piątku wczodzi front północno-wschodni, który stopniowo będzie odkręcał bardziej do wschodniego. Warunek hawajski się kroi. Temperatura powyżej 20stopni! Kierunki te wchodzą na otwarte (szczególnie od półwyspu), Mewia Rewa, Swarzewo, Puck, Rzucewo, Osłonino, Rewa, Sopot, Brzeźno, Sobieszewo.

Dziś powinno ruszyć już od godziny 14 i będzie wiać praktycznie cały weekend.